IRON ETNA Imperium Star
26.4.2006 - 10.8.2021
(ASHLAREN Caipiroska „Oska” X SOUL COAST Toby's Special Surprise „Roxi”)
Bytom 2007 | klasa młodzieży Junior class |
dosk. 2 (ex. 2) | sędzia/judge: Aleksander Skrzyński (PL) |
Bielsko-Biała 2007 |
klasa młodzieży Junior class |
dosk. 1 (ex. 1), Zw. Mł./ Junior Winner, Junior BOB, BOB | sędzia: Henryk Fonfara (PL) |
Kraków 2007 |
klasa młodzieży Junior class |
dosk. 2 (ex. 2) | sędzia: Andrzej Brabletz (PL) |
Będzin 2007 |
klasa pośrednia Intermediate class |
dosk. 1 (ex. 1), NDSwR / Winner | sędzia: Małgorzata Lorenc (PL) |
Chorzów 2007 |
klasa pośrednia Intermediate class |
dosk. 1 (ex. 1), NDSwR / Winner, CAC | sędzia: Henryk Fonfara (PL) |
Zabrze 2007 | klasa pośrednia Intermediate class |
dosk. 1 (ex. 1), CAC | sędzia: Alenka Pokorn (SLO) |
Opole 2008 |
klasa otwarta Open class |
dosk. (ex.) | sędzia: Dorota Witkowska (PL) |
Katowice 2008 |
klasa otwarta Open class |
dosk. 2 (ex. 2) | sędzia: Tomasz Borkowski (PL) |
Kraków 2008 |
klasa otwarta Open class |
dosk. 1 (ex. 1), CAC | sędzia: Gordon Williams (GB) |
Chorzów 2008 |
klasa championów Champion class |
dosk. 1 (ex. 1), CAC | sędzia: Editha W. Newton (GB) |
Katowice 2009 |
klasa championów Champion class |
dosk. 1 (ex. 1), CAC | sędzia: Tadeusz Chwalny (PL) |
Kraków 2009 |
klasa championów Champion class |
dosk. 1 (ex. 1), CAC | sędzia: Istvan Nagy (H) |
Chorzów 2009 |
klasa championów Champion class |
dosk. 1 (ex. 1), CAC, NDSwR / Winner | sędzia: Wojciech Burski (PL) |
WYSTAWY / SHOWS 2010:
Racibórz 2010 |
klasa championów Champion class |
dosk. 1 (ex. 1) CAC, Zwycięzca (Winner), BOB, BIG II |
sędzia: Krzysztof Kunicki (PL) |
Ustroń/ Bielsko-Biała 2010 |
klasa championów Champion class |
dosk. 1 (ex. 1), CAC, Zwycięzca (Winner) | sędzia: Jan Ryk (PL) |
Będzin 2010 | klasa championów Champion class |
dosk. 1 (ex. 1), CAC, Zwycięzca (Winner), BOB, BIG III | sędzia: Magdalena Musiał (PL) |
CAC Hunting Dogs Częstochowa 2011 |
klasa championów Champion class |
dosk. 1 (ex. 1), CAC, WINNER | (judge: Liliane De Ridder-Onghena - BE) |
CAC Hunting Dogs Piotrków Trybunalski 2011 |
klasa championów Champion class |
dosk. 1 (ex. 1), CAC | (judge: Alessandro Braga - IT) |